زندگی عشقولانه tag:http://safarishahi.mihanblog.com 2018-12-16T04:36:43+01:00 mihanblog.com این نشانه‌ها را جدی بگیریم 2014-11-13T11:28:03+01:00 2014-11-13T11:28:03+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/15 ستاره ن اولین قدمی که باید برای اطمینان از اعتیاد یا عدم اعتیاد فرد برداشته شود، مراجعه به یک پزشک یا مشورت با پزشک خانوادگی است. پزشک سوال‌های متفاوتی خواهد کرد؛ اعم از اینکه چه ماده‌ای و هر چند وقت یکبار مصرف می‌شود، آیا فرد به دلیل مصرف مواد از سوی اطرافیان مورد انتقاد قرار می‌گیرد یا نه و اینکه آیا خود بیمار ناراحتی یا مشکل خاصی را احساس می‌کند یا نه؟ اگر پزشک مشکوک شود که احتمال بروز اعتیاد در فرد وجود دارد، او را به یک پزشک متخصص معرفی خواهد کرد.در موارد اعتیاد به نیکوتین و مشتقات آن، تشخیص وجود د
در موارد اعتیاد به نیکوتین و مشتقات آن، تشخیص وجود داشتن یا نداشتن اعتیاد و درمان آن، معمولا در همان مرحله پزشک عمومی قابل‌انجام است ولی در مورد اعتیاد به مواد قوی‌تر، بررسی و درمان باید توسط پزشک متخصص، روان‌شناس یا مشاور انجام شود.

آزمایش خون معمولا به این دلیل انجام می‌شود که مشخص شود آیا ماده هنوز در خون وجود دارد و اینکه اخیرا مورد مصرف قرار گرفته است یا نه؟ این کار برای تشخیص اعتیاد صورت نمی‌گیرد. ملاک برای اثبات آن نوع از وابستگی دارویی که مشکلات خاصی را ایجاد می‌کند، وجود حداقل ۳ مورد از این موارد است:

ایجاد تحمل ماده دیگر آن اثر پیشین را روی فرد ندارد چرا که آستانه مقاومت بدن در برابر ماده مصرفی بالا رفته و بیمار ناچار است برای دستیابی به آن درجه از لذت، دوز مصرف را مدام افزایش دهد.

نشانه‌های جسمی و روانی ترک اعتیاد و اینکه فرد برای فرار از این حالت‌ها، به مصرف دوباره آن ماده روی می‌آورد یا شروع به مصرف مواد مشابه می‌کند تا دچار حالت خماری و... نشود.

بیمار به‌طور پیاپی دوزی بالاتر از آنچه در ابتدا قصد داشته را مصرف می‌کند.

بیمار گاه و بیگاه تلاش می‌کند مصرف ماده را قطع کند یا کاهش دهد.

رفته‌رفته، فرد زمان بیشتر و بیشتری را برای پیدا کردن مواد، مصرف آن و نیز رهایی از شر پیامدهای آن صرف می‌کند.

مصرف مواد باعث می‌شود فرد زندگی اجتماعی، شغل و حتی فعالیت‌های تفریحی‌اش را رها کند.

بیمار حتی زمانی که می‌فهمد مصرف ماده چه مشکلات روانی و جسمی‌ای برای او ایجاد می‌کند، به مصرف آن ادامه می‌دهد. ]]>
زمان آغاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۴ 2014-11-13T11:25:28+01:00 2014-11-13T11:25:28+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/14 ستاره ن حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ۱۹ بهمن ثبت‌نام کنکور ۹۴ آغاز می‌شود.وی با بیان اینکه در سال جاری شاهد یک تغییر در در بحث ثبت‌نام کنکور خواهیم بود، افزود: امسال ثبت‌نام کنکور کارشناسی یک مرحله‌ای انجام می‌شود.توکلی در خاتمه اظهار داشت: علاقمندان برای ثبت‌نام می‌توانند از ۱۹ تا ۲۸ بهمن اقدام کنند.
وی با بیان اینکه در سال جاری شاهد یک تغییر در در بحث ثبت‌نام کنکور خواهیم بود، افزود: امسال ثبت‌نام کنکور کارشناسی یک مرحله‌ای انجام می‌شود.

توکلی در خاتمه اظهار داشت: علاقمندان برای ثبت‌نام می‌توانند از ۱۹ تا ۲۸ بهمن اقدام کنند. ]]>
نقل وانتقال تلفن همراه 2014-08-12T06:09:30+01:00 2014-08-12T06:09:30+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/13 ستاره ن مشترکین تلفن همراه می توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به یکی از دفاترخدمات ارتباطی مراجعه نموده  و درصورت عدم منع قانونی نسبت به نقل وانتقال اقدام نمایند. شرایط دریافت خدمت ومدارک موردنیاز: ۱. مراجعه همزمان انتقال دهنده و انتقال گیرنده۲. اصل و تصویرکارت ملی دارای انتقال دهنده۳. اصل و تصویر کارت ملی دارای انتقال گیرنده۴. سیم کارت فعال۵. پرداخت صورتحساب میاندوره (تایید وصولی صورتحساب میاندوره توسط دفتر خدمات ارتباطی الزامی است)۶. ارائه کدپستی ۱۰رقمی خریدار۷. تنظیم سند نقل و ا  
شرایط دریافت خدمت ومدارک موردنیاز:
 

۱. مراجعه همزمان انتقال دهنده و انتقال گیرنده

۲. اصل و تصویرکارت ملی دارای انتقال دهنده

۳. اصل و تصویر کارت ملی دارای انتقال گیرنده
۴. سیم کارت فعال

۵. پرداخت صورتحساب میاندوره (تایید وصولی صورتحساب میاندوره توسط دفتر خدمات ارتباطی الزامی است)

۶. ارائه کدپستی ۱۰رقمی خریدار

۷. تنظیم سند نقل و انتقال و درج امضاء و اثر انگشت 
 
توجه  :
 
 ۱. به موجب ابلاغیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر رعایت سقف مجاز واگذاری به مشترکین حقیقی تا حداکثر ۱۰ سیم کارت فعال برای هر مشترک، شرکت ارتباطات سیار ایران در صورتیکه انتقال گیرنده، دارای بیش از ۱۰ سیم کارت فعال باشد پس از نقل و انتقال، شماره تلفن همراه تا زمان تعیین تکلیف خط بصورت غیرفعال خواهد بود. خواهشمند است توجه لازم در این خصوص بعمل آید.

۲.درصورتیکه انتقال دهنده یا انتقال گیرنده  به  سن قانونی نرسیده باشند، حضور ولی  قهری (پدریا جد پدری )  الزامی    می باشد. ( ارائه اصل وتصویر کارت ملی ولی به همراه تصویر شناسنامه مالک الزامی است).

۳.درصورتیکه انتقال دهنده یا انتقال گیرنده به سن قانونی نرسیده لیکن از جانب دادگاه دارای حکم رشد باشند، ارائه حکم رشد نیزهمراه با مدارک مورد نیازجهت نقل و انتقال الزامی می باشد.

۴.درصورت مهجور و یا غیررشید بودن انتقال دهنده جهت  نقل وانتقال ، ارائه قیم نامه وچنانچه درقیم نامه نقل وانتقال اموال ، منوط به اجازه از اداره سرپرستی باشد اخذ اجازه نامه از اداره سرپرستی نیزالزامی می باشد.

۵. درصورت تعویض سیم کارت ، انتقال دهنده پس از گذشت ۲ماه می تواند نسبت به نقل و انتقال اقدام نمایند.
 
 نقل وانتقال باوکالت

مشترکینی که دارای وکالت فروش و صلح و واگذاری می باشند از تاریخ ۸۹/۰۴/۰۱  می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی نسبت به تنظیم سند نقل وانتقال مستقیم اقدام نمایند.

آخرین وکیل تلفن همراه می تواند با مراجعه به یکی از دفاترخدمات ارتباطی و ارائه مدارک مورد نیاز و درصورت عدم منع قانونی نسبت به نقل وانتقال اقدام نماید.
 
شرایط دریافت خدمت ومدارک موردنیاز:

۱.   مراجعه آخرین وکیل براساس وکالتنامه های موجود
۲.   اصل کلیه وکالتنامه ها

۳.   اصل و تصویرکارت ملی خریدار

۴.   اصل و تصویر کارت ملی آخرین وکیل

۵. پرداخت صورتحساب میاندوره (تایید وصولی صورتحساب میاندوره توسط دفتر خدمات ارتباطی الزامی است)

۶.   اشخاص حقوقی :معرفی نامه به همراه آگهی شرکت در روزنامه رسمی، اصل وتصویر کارت ملی  نماینده شرکت

۷.   تنظیم سند نقل وانتقال و درج امضاء و اثر انگشت
 
 

یادآوری  :

درصورت مفقود شدن وکالتنامه ، تصویر وکالت که توسط دفتراسناد رسمی برابراصل گردیده به انضمام اقرارنامه محضری الزامی می باشد.

درصورت تعویض سیم کارت وکیل پس از گذشت  ۶ ماه می تواند نسبت به درخواست تغییرنام و یا پاسخ استعلام اقدام نمایند.
]]>
دوستت دارم 2014-08-12T06:06:45+01:00 2014-08-12T06:06:45+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/12 ستاره ن دوستت دارم، نه واسه اینكه تنهامدوستت دارم، چون تو گفتی، همیشه هستی باهامدوستت دارم، نه واسه اینكه بی قرارمدوستت دارم، چون تو گفتی، هیچ وقت نمیكنی خارمدوستت دارم، نه واسه اینكه دربه درمدوستت دارم، چون تو گفتی، میگیری بال و پرمدوستت دارم، نه واسه اینكه دل تنگمدوستت دارم، چون تو گفتی، همیشه باهات یكرنگمدوستت دارم، نه واسه اینكه دورمدوستت دارم، چون تو گفتی، واست یه هم زبونمدوستت دارم، نه واسه اینكه هستی تو رویامدوستت دارم، چون تویی تنها فرشته آرزوهامدوستت دارم، نه واسه ادامة حیاتمدوستت دارم، چون توی
دوستت دارم، چون تو گفتی، همیشه هستی باهام

دوستت دارم، نه واسه اینكه بی قرارم

دوستت دارم، چون تو گفتی، هیچ وقت نمیكنی خارم

دوستت دارم، نه واسه اینكه دربه درم

دوستت دارم، چون تو گفتی، میگیری بال و پرم

دوستت دارم، نه واسه اینكه دل تنگم

دوستت دارم، چون تو گفتی، همیشه باهات یكرنگم

دوستت دارم، نه واسه اینكه دورم

دوستت دارم، چون تو گفتی، واست یه هم زبونم

دوستت دارم، نه واسه اینكه هستی تو رویام

دوستت دارم، چون تویی تنها فرشته آرزوهام

دوستت دارم، نه واسه ادامة حیاتم

دوستت دارم، چون تویی تنها فرشتة نجاتم

دوستت دارم، نه واسه یه روز و دو روز

دوستت دارم، واسه همیشه، واسه هر روز ]]>
تخفیف در بهای مودم وایمکس و پیامک رایگان 2014-07-02T10:54:15+01:00 2014-07-02T10:54:15+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/11 ستاره ن ایرانسل ازعرضه مودم‌های وایمکس، با ۲۵ درصد تخفیف و اعطای ۵۰ پیامک رایگان به مناسبت فرارسیدن ایام مبعث رسول اکرم(ص) خبر داد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ تخفیف ۲۵ درصدی مودم‌های  Wi-Fi وایمکس ایرانسل مشمول آن دسته از مشترکینی می‌شود که در بازه زمانی ۵ تا ۷ خرداد ۹۳ نسبت به ثبت نام سرویس وایمکس اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوط به آن و عملیات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت ۵ روز انجام دهند.ثبت نام وایمکس از طریق مراجعه به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل که اسامی آنها در وب سایت ایرانسل آ

به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ تخفیف ۲۵ درصدی مودم‌های  Wi-Fi وایمکس ایرانسل مشمول آن دسته از مشترکینی می‌شود که در بازه زمانی ۵ تا ۷ خرداد ۹۳ نسبت به ثبت نام سرویس وایمکس اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوط به آن و عملیات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت ۵ روز انجام دهند.


ثبت نام وایمکس از طریق مراجعه به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل که اسامی آنها در وب سایت ایرانسل آمده است و یا کلیک روی گزینه «ثبت نام سرویس وایمکس» در صفحه اصلی پورتال وایمکس  ایرانسل ممکن می باشد.


در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنها می تواند یک حساب وایمکس ثبت نام کند و در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می‌گردند.


همچنین  تمامی مشترکینی که در همین بازه زمانی نسبت به خرید سیمکارت اعتباری ایرانسل، تکمیل ثبت نام و برقراری نخستین تماس اقدام نمایند، از ۵۰ پیامک داخل شبکه رایگان بهره مند خواهند شد.


بسته پیامکی ظرف مدت ۷ روز فعال خواهد شد و  این دسته از مشترکین می توانند طی ۲۴ ساعت از این هدیه استفاده کنند.
۵۰ پیامک هدیه به مناسبت فرارسیدن مبعث رسول اکرم(ص)، علاوه بر تمامی خدمات و طرح های تشویقی ویژه مشترکین جدید جشنواره بهار۹۳ ایرانسل نظیر شارژ هدیه ۱۰۰درصدی، بسته هدیه برای هر بار شارژ، سیم کارت هدیه، آهنگ پیشواز هدیه و مکالمه رایگان به مشترکین اهدا می‌شود ]]>
خیلی مواظبم باش 2014-05-07T05:10:13+01:00 2014-05-07T05:10:13+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/10 ستاره ن نگاهت را به زمین دوخته بودی و آرام و شمرده   غر میزدی که هوا سرد است که زمین خیلی لیز است  که ارتفاع خیلی زیاد است و همه هم حتما پیش خودشان میگفتند تو بی حوصله ترین آدم این جمعی . و من میدانستم که تو قبلا انقدر بی حوصله نبودیو من میدانستم تو از تک تک این افراد بیشتر  حوصله ی کوه آمدن داری ... من جلوی تو دست در دست مردی که شوهرم بود راه میرفتم   و از سرما مچاله شده بودم . و همش به این فکر میکردم از کی انقدر بی حوصله شده بودی . نفهمیدم چطور پایم لیز خورد  کی تو م
که ارتفاع خیلی زیاد است و همه هم حتما پیش خودشان میگفتند تو بی حوصله ترین آدم این جمعی . و من میدانستم که تو قبلا انقدر بی حوصله نبودی

و من میدانستم تو از تک تک این افراد بیشتر  حوصله ی کوه آمدن داری ...


من جلوی تو دست در دست مردی که شوهرم بود راه میرفتم   و از سرما مچاله شده بودم .

و همش به این فکر میکردم از کی انقدر بی حوصله شده بودی .

نفهمیدم چطور پایم لیز خورد

 کی تو من را گرفته بودی . نشانده بودی . جلوی پایم زانو زده بودی و

و من به چشمانت نگاه میکردم و تو فقط پایم را نگاه میکردی.  تکان میدادی و من در جواب درد داره هایت ؟ فقط سکوت کرده بودم فقط چشمانت را نگاه کرده بودم .

و تو از سکوت من سرت را بالا اورده بودی و به نوک بینی ام خیره شده بودی ... خیلی خیره شده بودی.  و من در هم کشیدن ابروهایت را دوست داشتم .

بعد آرام بلند شدی و گفتی فکر نمیکنم مشکلی باشه  و من بلند گریه کرده بودم .  

گریه کرده بودم به خاطر آن همه مشکل که داشتم و تو باز فکر نمیکردی مشکلی  باشد .

میدانی ...

من با آن بینی قرمز خیلی تو را دوست داشتم .


این اصلا  خود دیوانگیست که من وقتی بینیم قرمز میشود بیشتر تو را دوست دارم  نه ؟ ]]>
برای سفر نوروزی اینجاها را ببینید 2014-03-09T09:44:42+01:00 2014-03-09T09:44:42+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/9 ستاره ن سپیدان ـ نورآباد سپیدان و نورآباد از شهر های شمالی استان فارس هستند که شما می توانید از آن ها برای تردد های بهاری خود استفادع کنید. البته این جاده و مسیر در فصول مختلف زیبایی خاص خود را دارد . دیدنی های این مسیر دشت ارژن ، دشت برم، سپیدان سر سبز و جاده دیدنی آن است. مزرعه های کشاورزی سر سبز و گل های تازه شکفته هم به دیدنی های این مسیر می افزاید. انواع پوشش های گیاهی درختان نیز حیرت انگیز است. سپیدان ـ نورآباد

مسافرت و جاده های دیدنی ایران

سپیدان و نورآباد از شهر های شمالی استان فارس هستند که شما می توانید از آن ها برای تردد های بهاری خود استفادع کنید. البته این جاده و مسیر در فصول مختلف زیبایی خاص خود را دارد . دیدنی های این مسیر دشت ارژن ، دشت برم، سپیدان سر سبز و جاده دیدنی آن است. مزرعه های کشاورزی سر سبز و گل های تازه شکفته هم به دیدنی های این مسیر می افزاید.
انواع پوشش های گیاهی درختان نیز حیرت انگیز است.


]]>
یك غزل 2014-02-13T05:58:20+01:00 2014-02-13T05:58:20+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/8 ستاره ن روزگارم بد نیست غم كم میخورمكم كه نه هر روز كمكم میخورمعشق از من دورو  پایم لنگ بودغیمتش بسیار دستم تنگ بودگر نرفتم هر دو پایم خسته بودشیشه گر افتاد هر دو دستم بسته بودچند روز یست كه حالم بد نیستحال ما از این و آن پرسید نیستگاه بر زمین زل میزنم گاه بر حافظ تفعل میزنم حافظ فرزانه دل فالم را گرفت یك غزل آمدوحالم را گرفت مازیاران چشم یاری داشتیمخود غلط بود آنچه ماپنداشتیم
كم كه نه هر روز كمكم میخورم

عشق از من دورو  پایم لنگ بود

غیمتش بسیار دستم تنگ بود

گر نرفتم هر دو پایم خسته بود

شیشه گر افتاد هر دو دستم بسته بود

چند روز یست كه حالم بد نیست

حال ما از این و آن پرسید نیست

گاه بر زمین زل میزنم گاه بر حافظ تفعل میزنم
 
حافظ فرزانه دل فالم را گرفت یك غزل آمدوحالم را گرفت

 مازیاران چشم یاری داشتیمخود غلط بود آنچه ماپنداشتیم
]]>
مشارکت ایرانسل و سازمان بهره‌وری انرژی 2013-12-12T05:02:16+01:00 2013-12-12T05:02:16+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/7 ستاره ن سازمان بهره وری انررژی ایران برای ترویج فرهنگ مدیریت انرژی با مشارکت یکی از اپراتورهای تلفن همراه نسبت به تهیه راهکارهای کاهش مصرف انرژی و ارسال آن ها برای مشترکین در قالب کلید واژۀ "KAHESH"اقدام کرده است.سازمان بهره‌وری انرژی ایران (سابا) همگام با سایر فعالیت‌های آگاه‌سازی و مشارکتی خود در سال جاری با مشارکت شرکت ایرانسل اقدام به اطلاع‌رسانی به اقشار مختلف جامعه درمورد راهکارهای بهینه‌سازی مصرف انرژی در وسایل خانگی، اداری و در بخش‌های تجاری، صنعت و کشاورزی کرده است.بر این اساس تمامی مشترکین اپر سازمان بهره‌وری انرژی ایران (سابا) همگام با سایر فعالیت‌های آگاه‌سازی و مشارکتی خود در سال جاری با مشارکت شرکت ایرانسل اقدام به اطلاع‌رسانی به اقشار مختلف جامعه درمورد راهکارهای بهینه‌سازی مصرف انرژی در وسایل خانگی، اداری و در بخش‌های تجاری، صنعت و کشاورزی کرده است.
بر این اساس تمامی مشترکین اپراتور دوم می‌توانند باارسال واژۀ Kahesh به شمارۀ 8282 پیام‌ها و توصیه‌های مذکور را دریافت و بهره‌برداری کنند.
همچنین در این طرح مجموعه‌ای از پیام‌ها و توصیههای بهینه‌سازی مصرف انرژی درقالب جملات کوتاه و ساده متناسب با مخاطبین مختلف در تعدادی از وسایل انرژی بر از قبیل یخچال وفریزر، وسایل روشنایی، ماشین لباسشویی، کولر آبی وگازی، جاروبرقی، اتو و وسایل اداری درصورت درخواست مشترکین این اپراتور تلفن همراه برای آنها ارسال می‌شود. ]]>
حاصل عمر گابریل گارسیا مارکز 2013-12-12T04:57:51+01:00 2013-12-12T04:57:51+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/6 ستاره ن در 15 سالگی آموختم كه مادران از همه بهتر می دانند ، و گاهی اوقات پدران هم.در 20 سالگی یاد گرفتم كه كار خلاف فایده ای ندارد ، حتی اگر با مهارت انجام شود.در 25 سالگی دانستم كه یك نوزاد ، مادر را از داشتن یك روز هشت ساعته و پدر را از داشتن یك شب هشت ساعته ، محروم می كند.
در 20 سالگی یاد گرفتم كه كار خلاف فایده ای ندارد ، حتی اگر با مهارت انجام شود.

در 25 سالگی دانستم كه یك نوزاد ، مادر را از داشتن یك روز هشت ساعته و پدر را از داشتن یك شب هشت ساعته ، محروم می كند. ]]>
عشق ودیوانگی 2013-12-12T04:56:07+01:00 2013-12-12T04:56:07+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/5 ستاره ن زمان های قدیم٬ وقتی هنوز راه بشر به زمین باز نشده بود. فضیلت ها و تباهی ها دور هم جمع شده بودند.ذکاوت گفت بیایید بازی کنیم. مثل قایم باشک!دیوانگی فریاد زد: آره قبوله من چشم می زارم!چون کسی نمی خواست دنبال دیوانگی بگردد٬‌ همه قبول کردند.دیوانگی چشم هایش را بست و شروع به شمردن کرد: یک٬ ... دو٬ ... سه٬ ... !همه به دنبال جایی بودند که قایم بشوند.نظافت خودش را به شاخ ماه آویزان کرد.خیانت خودش را داخل انبوهی از زباله ها مخفی کرد.اصالت به میان ابر ها رفت.هوس به مرکز زمین راه افتاد.دروغ که می گفت به اعم
زمان های قدیم٬ وقتی هنوز راه بشر به زمین باز نشده بود. فضیلت ها و تباهی ها دور هم جمع شده بودند.

ذکاوت گفت بیایید بازی کنیم. مثل قایم باشک!

دیوانگی فریاد زد: آره قبوله من چشم می زارم!

چون کسی نمی خواست دنبال دیوانگی بگردد٬‌ همه قبول کردند.

دیوانگی چشم هایش را بست و شروع به شمردن کرد: یک٬ ... دو٬ ... سه٬ ... !

همه به دنبال جایی بودند که قایم بشوند.

نظافت خودش را به شاخ ماه آویزان کرد.

خیانت خودش را داخل انبوهی از زباله ها مخفی کرد.

اصالت به میان ابر ها رفت.

هوس به مرکز زمین راه افتاد.

دروغ که می گفت به اعماق کویر خواهد رفت٬ به اعماق دریا رفت.

طمع داخل یک سیب سرخ قرار گرفت.

حسادت هم رفت داخل یک چاه عمیق.

آرام آرام همه قایم شده بودند و

دیوانگی همچنان می شمرد: هفتادو سه٬ هفتادو چهار٬ ...

اما عشق هنوز معطل بود و نمی دانست به کجا برود.

تعجبی هم ندارد. قایم کردن عشق خیلی سخت است.

دیوانگی داشت به عدد ۱۰۰ نزدیک می شد٬ که عشق رفت وسط یک دسته گل رز آرام نشت.

دیوانگی فریاد زد: دارم میام. دارم میام ...

همان اول کار تنبلی را دید. تنبلی اصلا تلاش نکرده بود تا قایم شود.

بعد هم نظافت را یافت. خلاصه نوبت به دیگران رسید. اما از عشق خبری نبود.

دیوانگی دیگر خسته شده بود که حسادت حسودیش گرفت و آرام در گوش او گفت: عشق در آن سوی گل رز مخفی شده است.

دیوانگی با هیجان زیادی یک شاخه گل از درخت کند و آن را با تمام قدرت داخل گل های رز فرو برد.

صدای ناله ای بلند شد.

عشق از داخل شاخه ها بیرون آمد٬ دست هایش را جلوی صورتش گرفته بود و از بین انگشتانش خون می ریخت.

شاخهء درخت٬ چشمان عشق را کور کرده بود.

دیوانگی که خیلی ترسیده بود با شرمندگی گفت

حالا من چی کار کنم؟ چگونه می توانم جبران کنم؟

عشق جواب داد: مهم نیست دوست من٬ تو دیگه نمیتونی کاری بکنی٬ فقط ازت خواهش می کنم از این به بعد یار من باش.

همه جا همراهم باش تا راه را گم نکنم.

و از همان روز تا همیشه عشق و دیوانگی همراه یکدیگر به احساس تمام آدم های عاشق سرک می کشند ...

]]>
یک سوال مهم برای تور و سفر 2013-07-01T19:15:12+01:00 2013-07-01T19:15:12+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/4 ستاره ن سوالی دارم چرا ما همیشه مشتاق تورهای خارجی ترکیه و تورهایی مانند دبی هستیم یا تایلند و مالزی و قبل از اینکه ایرانگردی کنیم به تور ترکیهو یا سایر تور های خارجی میریم ؟؟؟ اخه کیش  !! یزد و شیراز و یا تور های طبیعت گردی مثل تنگ واشی و ... . تازه با این قیمت دلار و درهم کمی بهتر شد تور های داخلی رونق گرفته اجباری ... . تور ترکیه
و یا سایر تور های خارجی میریم ؟؟؟ اخه کیش  !! یزد و شیراز و یا تور های طبیعت گردی مثل تنگ واشی و ... . تازه با این قیمت دلار و درهم کمی بهتر شد تور های داخلی رونق گرفته اجباری ... .
]]>
واژه ها 2013-07-01T06:09:41+01:00 2013-07-01T06:09:41+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/3 ستاره ن برای کنار هم گذاشتن واژه ها٬دست قلمم بیش از آنچه فکر کنی خالی است…و بیش از آنچه فکر کنی احساس می کنم به نوشتن مجبورم !شاید این هم خاصیت ِ داشتن این صفحه ی مجازی است ؛میان جاده که می آمدم ، سرم پر از فکر بودفکرهایی از آن دست که به هر نیمه ای که می رسیدماحساس می کردم بیش از این رخصت پیش رفتن ندارمچیزهایی مثل ِِآیندهرفتنماندنحالا اما اندیشه ای نیست برای به واژه آوردن...

برای کنار هم گذاشتن واژه ها٬

دست قلمم بیش از آنچه فکر کنی خالی است…

و بیش از آنچه فکر کنی احساس می کنم به نوشتن مجبورم !

شاید این هم خاصیت ِ داشتن این صفحه ی مجازی است ؛

میان جاده که می آمدم ، سرم پر از فکر بود

فکرهایی از آن دست که به هر نیمه ای که می رسیدم

احساس می کردم بیش از این رخصت پیش رفتن ندارم

چیزهایی مثل ِِ

آینده

رفتن

ماندن

حالا اما اندیشه ای نیست برای به واژه آوردن...

]]>
مدل روز 2013-04-20T11:12:36+01:00 2013-04-20T11:12:36+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/2 ستاره ن ]]> نقی 2013-04-20T11:09:41+01:00 2013-04-20T11:09:41+01:00 tag:http://safarishahi.mihanblog.com/post/1 ستاره ن ]]>